Titles you rated
28 Years LaterRated ★ 2.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.0
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 2.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Dumb MoneyRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0