Titles you rated
The SubstanceRated ★ 4.0
NosferatuRated ★ 3.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
And Your Bird Can SingRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Drowning LoveRated ★ 2.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
HereticRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Café SocietyRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
Mononoke the Movie: The Ashes of RageRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 5.0