Movies
Ratings
296
The RoundupRated ★ 4.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 5.0
John Dies at the EndRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 2.5
Captain PhillipsRated ★ 2.5
Armour of GodRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.0
The VanishedRated ★ 2.5
TraffickersRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Training DayRated ★ 4.0
The Big BlueRated ★ 3.5
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 3.5
The God of CookeryRated ★ 3.5
EvolutionRated ★ 3.5
Justice, My Foot!Rated ★ 3.5