Movies
Ratings
705
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
The Children's TrainRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Land of BadRated ★ 3.0
Our SeasonRated ★ 2.5
DuneRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
My Name is Loh KiwanRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
SleepRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0