Movies
Ratings
17
About TimeRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 1.5
CocoRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.5