Series
Ratings
15
MisfitsRated ★ 5.0- Azuki-chan Season 2Rated ★ 4.0
Pippi LongstockingRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 5.0