Titles you rated
Final DestinationRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
American MadeRated ★ 3.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0