Titles you rated
The Classified FileRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 2.5
DerangedRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
ItRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0