Titles you rated
Ready Player OneRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 1.0
AladdinRated ★ 4.0
Shazam!Rated ★ 0.5
AquamanRated ★ 2.0
MementoRated ★ 4.5
UsRated ★ 3.0
The Horseman on the RoofRated ★ 3.5
GaslightRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0