Series
Ratings
16
SKY CastleRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5