Titles you rated
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Saimdang, Memoir of ColorsRated ★ 1.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0- Honey and CloverRated ★ 5.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.5- Tamagotchi!Rated ★ 3.5
- Tamagotchi!Rated ★ 3.5
- Hello JadooRated ★ 4.0
- Hello JadooRated ★ 4.0
- 도라에몽 20기Rated ★ 3.0
- 도라에몽 19기Rated ★ 3.0
- 도라에몽 18기Rated ★ 3.0
- 도라에몽 17기Rated ★ 2.5
- 신 도라에몽Rated ★ 3.0
- 신 도라에몽Rated ★ 3.5
- 신 도라에몽Rated ★ 3.5
- 신 도라에몽Rated ★ 3.5
- 신 도라에몽Rated ★ 3.5