Series
Ratings
141
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Yano-kun's Ordinary DaysRated ★ 2.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 5.0
WITCH WATCHRated ★ 4.5
Captivated, by YouRated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 5.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
My Melody & KuromiRated ★ 5.0
LazarusRated ★ 3.5
My Hero Academia: VigilantesRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Promise of WizardRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 5.0
The Judge from HellRated ★ 3.5
The Elusive SamuraiRated ★ 4.5- Good PartnerRated ★ 3.5
Suicide Squad ISEKAIRated ★ 1.5