Movies
Ratings
487
The SubstanceRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Revolutionary RoadRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 4.5
Suite FrançaiseRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The FallRated ★ 3.0
ContactRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
CrawlRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 4.0
The Stepford WivesRated ★ 4.0
FallRated ★ 3.5