Titles you rated
BargainRated ★ 5.0
MinariRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
PawnRated ★ 2.5
The Plan ManRated ★ 2.5
Next Door NeighborRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Voice of SilenceRated ★ 3.5
The OutpostRated ★ 4.0
The Third MurderRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 2.5
Romantic HeavenRated ★ 3.5
Destiny: The Tale of KamakuraRated ★ 3.0- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 3.0
Yakiniku DragonRated ★ 3.0
End of WatchRated ★ 4.0
The UncleRated ★ 0.5
A Boy and His SamuraiRated ★ 4.0
Doing TimeRated ★ 4.5