Titles you rated
L: Change the WorldRated ★ 0.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 1.5
TRON: LegacyRated ★ 0.5
OblivionRated ★ 0.5
BattleshipRated ★ 3.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Death Note: The Last NameRated ★ 0.5
Life of PiRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 1.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0