Movies
Ratings
112
The MartianRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Paradise MurderedRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.0
The HostRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0