Titles you rated
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0