Titles you rated
The KingRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 1.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0