Titles you rated
AladdinRated ★ 2.0
WALL-ERated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 1.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
MulanRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 4.0