Titles you rated
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
The GetawayRated ★ 5.0
BigRated ★ 5.0
Empire of the SunRated ★ 5.0
God of Gamblers' ReturnRated ★ 4.0
No.3Rated ★ 5.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 3.0
Macross: Do You Remember Love?Rated ★ 4.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 2.0
Modern TimesRated ★ 5.0
Dead Man WalkingRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 5.0
The Deer HunterRated ★ 2.0
Wheels on MealsRated ★ 5.0
Porco RossoRated ★ 5.0
God of GamblersRated ★ 3.0