Movies
Ratings
976
The TerminalRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
BuriedRated ★ 4.5
CloserRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Ted 2Rated ★ 4.0
The MayorRated ★ 3.5
DittoRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 4.0
White NightRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 2.0
An Ethics LessonRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
SplitRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5