Movies
Ratings
35
Someone SpecialRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
I Wish I Had a WifeRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
Doctor DolittleRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Come Rain, Come ShineRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.0
Driving Miss DaisyRated ★ 5.0
Now Is GoodRated ★ 5.0
Under the RainbowRated ★ 5.0