Movies
Ratings
890
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.0
xXxRated ★ 2.5
Snake in the Eagle's ShadowRated ★ 4.0
Rocky IIRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 2.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 3.5
Good Luck ChuckRated ★ 2.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
First BloodRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Hachi-koRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
One Piece Episode of Merry: The Tale of One More FriendRated ★ 4.0
GantzRated ★ 2.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 2.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 4.0
Romantic DebtorsRated ★ 3.0
Dead SilenceRated ★ 2.5