Titles you rated
The NunRated ★ 1.0
SearchingRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 1.0
The Boondock SaintsRated ★ 2.0
The Week ofRated ★ 1.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5- Sunset in My HometownRated ★ 0.5
It Stains the Sands RedRated ★ 1.5
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 3.5
IdiocracyRated ★ 1.5
The Curse of the Jade ScorpionRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 3.0
Father FiguresRated ★ 2.5
That Awkward MomentRated ★ 1.5
Charlie BartlettRated ★ 2.5
DudeRated ★ 1.5
Why Him?Rated ★ 3.0
Game NightRated ★ 3.5
A Bad Moms ChristmasRated ★ 2.5
What a Man WantsRated ★ 1.0