Movies
Ratings
57
Taken 2Rated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0