Titles you rated
The King's DoctorRated ★ 4.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.5
Prime Minister and IRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 4.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.5
All My Love For YouRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5