Titles you rated
Cold EyesRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 1.5
The HostRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5