Titles you rated
LeonRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 1.5
Monster HouseRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 3.5
The Big BlueRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 4.0
CarsRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 2.5
The Divine WeaponRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 2.5
The UnjustRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5