Series
Ratings
93
SiriusRated ★ 3.5
Stars Falling From the SkyRated ★ 3.5
Birth of a BeautyRated ★ 4.0
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 4.0
My Lovely GirlRated ★ 2.0
Temptation of an AngelRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 4.0
Ugly AlertRated ★ 3.5
Heading to the GroundRated ★ 0.5
Glory JaneRated ★ 2.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.5- Dugeundugeun ChangeRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0
Witch Yoo HeeRated ★ 3.5
Waiting for LoveRated ★ 2.0
I am Your TeacherRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0