Titles you rated
The AvengersRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
The HuntressesRated ★ 1.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
FriendRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 2.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0