Titles you rated
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Sick of MyselfRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
The PianoRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Captain FantasticRated ★ 3.5
A Quiet PassionRated ★ 0.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Atashin'chi the MovieRated ★ 3.0
Beauty WaterRated ★ 5.0
Asako I & IIRated ★ 2.0- Now PlayingRated ★ 3.5
- Winter sleepRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 3.0
BargainRated ★ 4.0
Shiva BabyRated ★ 4.5
Monte Cristo: The Musical LiveRated ★ 5.0