Series
Ratings
39
Chainsaw ManRated ★ 5.0
And Then There Were NoneRated ★ 5.0
Do Not Say MysteryRated ★ 4.0
Miss Fisher's Murder MysteriesRated ★ 5.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.0
Good Witch Season 2Rated ★ 4.0
Good Witch Season 3Rated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Good WitchRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Berserk Season 1Rated ★ 1.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0- Interviews with Monster GirlsRated ★ 2.5
Big Little LiesRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
히나마츠리Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0