Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.5- A Hard DayRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Every Day A Good DayRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5