Titles you rated
Romantics AnonymousRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
Our MovieRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
My DearestRated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0