Series
Ratings
16
The Great DoctorRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 4.5
Angel EyesRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0