Titles you rated
You're not normal, either!Rated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 5.0
Sasaki and Miyano: Graduation ArcRated ★ 4.0
Until I Meet September's LoveRated ★ 3.0
Yes, No, or Maybe Half?Rated ★ 3.5
FanaticRated ★ 5.0
Twittering Birds Never Fly: The Clouds GatherRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 5.0
Natsume Yuujinchou: Ishi Okoshi to Ayashiki RaihoushaRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.5
Atomic BlondeRated ★ 4.0
On the Basis of SexRated ★ 5.0
The DressmakerRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
Magic in the MoonlightRated ★ 3.5
Girl in the Sunny PlaceRated ★ 3.0
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 5.0
AntiqueRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0