Titles you rated
The Expert of Changing JobsRated ★ 3.5
Bunny DropRated ★ 5.0
Always HomeRated ★ 4.0
MiraclesRated ★ 5.0- The Time of FeverRated ★ 4.5
Nichiyo no Yoru Gurai wa…Rated ★ 4.0
18/40: Unbreakable Bond of DreamsRated ★ 4.5
Ossan's Love ReturnsRated ★ 4.5
My Beautiful ManRated ★ 4.0
Hey Handsome!Rated ★ 4.5
Unintentional Love StoryRated ★ 4.0
My Dangerous WifeRated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
Koisenu FutariRated ★ 5.0
Requiem of the Rose KingRated ★ 4.0
My Second AoharuRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
The Night Beyond the Tricornered WindowRated ★ 4.5- Yona of the DawnRated ★ 5.0
The Saint's Magic Power is OmnipotentRated ★ 3.0