Titles you rated
Easy ARated ★ 3.0
Hear MeRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
AtonementRated ★ 2.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
The President's BarberRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 4.5- SinglesRated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 3.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 2.5
The Beast And The BeautyRated ★ 2.5
There's Something About MaryRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 4.5
She's the ManRated ★ 3.0
What a Girl WantsRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 4.5