Series
Ratings
31
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
The HuntRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 0.5
ERASEDRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0