Titles you rated
SunflowerRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 4.0
ResistanceRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.0
The NegotiationRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 2.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0