Titles you rated
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Free WillyRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Hostel: Part IIRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 4.0