Movies
Ratings
36
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0- Pitch HighRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
The Hudsucker ProxyRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0