Titles you rated
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 3.0
EuphoriaRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Love GenerationRated ★ 2.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
The Handmaid's TaleRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 2.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5