Titles you rated
Tales of the NightRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 3.0