Titles you rated
Batman BeginsRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
True LiesRated ★ 2.0
TransformersRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 4.0