Titles you rated
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.5
HindsightRated ★ 4.5
Child's PlayRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 4.5
My WayRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 4.5
Van HelsingRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.5
Lifting King KongRated ★ 4.5
The JacketRated ★ 3.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5