Movies
Ratings
49
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 1.0
The Divine WeaponRated ★ 2.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The 400 BlowsRated ★ 5.0
Love in MagicRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
GORated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0- Wonderful Adventures of NilsRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
Chapter 27Rated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0