Movies
Ratings
103
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
My WayRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Goodbye MomRated ★ 5.0
The Lovely BonesRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0