Movies
Ratings
816
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The FallRated ★ 4.5
The Gray ManRated ★ 4.0
F9: The Fast SagaRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Fast XRated ★ 3.5
Hot for TeacherRated ★ 0.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 1.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5