Titles you rated
Knives OutRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.5
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 2.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5